Profil LinkedIn

 

Profil LinkedIn zadbaj o Twój wizerunek w sieci

Chcesz znaleźć nową pracę? Szukasz nowych klientów? Marzysz o tym, by pozyskać nowych partnerów biznesowych? A może chcesz zbudować silną markę osobistą?

Jednym ze skutecznych narzędzi, które pomoże Ci zrealizować wyżej wymienione cele jest profil LinkedIn. To platforma biznesowa, która zrzesza ludzi z różnych branż. Znajdziesz tu ciekawe oferty pracy, poznasz właścicieli wielu firm, przedstawicieli kadr menadżerskich wyższego i niższego szczebla, a także zwykłych pracowników. Na LinkedIn możesz założyć profil osobisty oraz profil Twojej firmy. Tutaj zrealizujesz swoje biznesowe i zawodowe cele. Jestem o tym przekonana.

Profil LinkedIn różni się od profilu na Facebooku. Tutaj posty żyją dłużej. Bardzo ważną rolę odgrywa Twoje zaangażowanie w budowanie społeczności. Oprócz systematycznego publikowania treści liczy się systematyczne komentowanie publikowanie publikacji innych użytkowników. Według moich obserwacji ten drugi element jest nawet ważniejszy. Algorytmy biorą pod uwagę tego typu aktywność bardzo mocno pod uwagę. Poświęć zatem 15-20 minut dziennie na komentowanie postów. Merytoryczne wypowiedzi pozytywnie wpłyną na Twój wizerunek.

Wyślij zapytanie na profesjonalne teksty

Skorzystaj z formularza obok, aby przesłać do mnie zapytanie ofertowe. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Profil LinkedIn

Tworzenie konta na LinkedIn a tworzenie marki osobistej

LinkedIn to świetne miejsce do tworzenia marki osobistej. LinkedIn profil i strona internetowa to moje ulubione narzędzia, które wykorzystuję w content marketingu. Jeśli brakuje Ci pieniędzy na stworzenie własnej witryny, załóż bezpłatne konto na platformie LinkedIn. Tutaj:

  • przedstawisz Twoje doświadczenie zawodowe,
  • zaprezentujesz case study z Twoich projektów,
  • zdobędziesz rekomendacje, które potwierdzą Twoje umiejętności/wartość Twojej oferty,
  • będziesz publikować rozmaite treści (posty, ankiety, video, a nawet artykuły),
  • Przygotujesz Twoją ofertę.

Profil na LinkedIn możesz prowadzić w języku polskim, angielskim i w jakim tylko zechcesz. Przygotuj strategię treści. Możesz też zaplanować z góry cykl publikacji. Wykorzystaj maksymalnie potencjał tego narzędzia.

Prowadzenie profilu na LinkedIn przypomina maraton. Jest to czasochłonne i pracochłonne zajęcie, które wymaga cierpliwości. Na wyniki trzeba tu trochę poczekać podobnie jak w przypadku pozycjonowaniu strony internetowej.

Budowanie popularności na LinkedIn Zróbmy to razem!

Chcesz zwiększyć zasięgi Twojego profilu na LinkedIn? Publikuj treści dopasowane do potrzeb Twojej grupy docelowej. Odpowiadaj na pytania Twoich klientów, dziel się Twoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, prezentuj Twoje przemyślenia. Angażuj się dyskusje. Używaj hashtagów w postach. Koniecznie monitoruj Twoje działania.

Liczba wyświetleń Twoich publikacji czy liczba obserwujących są ważne. Nie fiksuj się jednak na tych parametrach. One nie są tak istotne dla Twojej kariery czy Twojego biznesu. Dużo ważniejsze są propozycje pracy/współpracy czy zapytania dotyczące Twojej oferty. Zastanów się, po co jesteś na LinkedIn. Po to, by być popularnym, czy po to, by pozyskać nowych klientów? Popularność jest zatem ważna, ale nie jest najważniejsza.

Brakuje Ci pomysłów na publikacje? A może nie masz czasu na to, by przygotowywać publikacje? Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu konta na LinkedIn i tworzenia marki osobistej? Napisz do mnie. Z przyjemnością poznam Cię bliżej, rozwiążę Twoje problemy oraz odciążę Cię w pracy. Pomogę Ci odnieść sukces. Zaczynamy?