Strategia marketingowa

 

Strategia marketingowa Przestań popełniać te błędy!

Chcesz założyć własną firmę?

A może prowadzisz własny biznes, ale czujesz się jak chomik, który ciągle biega po kołowrotku?

Działasz chaotycznie?

Kierujesz Twoją ofertę do WSZYSTKICH?

Przestań to robić jak najszybciej!

Każdy z nas jest inny. Jedni wolą rosół, inni pomidorową, a jeszcze inni coś innego…

Nadszedł czas, by sobie to uświadomić. Nie bombarduj wszystkich Twoimi komunikatami. Szkoda Twojej energii. Skup się na tych, którzy naprawdę są lub mogą być zainteresowani Twoją usługą lub produktem. Nawiąż z nimi szczerą, prawdziwą relację.

Wyłóż Twoje karty na stół. Pokaż im wartość, którą oferujesz. Spełnij Twoją obietnicą, dotrzymaj danego zdania. Zbuduj silną markę. Zwiększ jej rozpoznawalność czynami, a Klienci będą sami do Ciebie przychodzić.

Zanim ten sen się urzeczywistni, uzbrój się w cierpliwość i zacznij konsekwentnie działać. Oddeleguj część zadań. Zajmij się tym, w czym jesteś dobry/dobra.

Wyślij zapytanie na profesjonalne SEO teksty

Skorzystaj z formularza obok, aby przesłać do mnie zapytanie ofertowe. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Strategia marketingowa

Strategia marketingowa szyta na Twoją miarę, czyli jaka?

Simon Sinek zachęca przedsiębiorców, by znaleźli swoje „DLACZEGO?”. Zastanów się, DLACZEGO ROBISZ TO, CO ROBISZ?

Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci znaleźć Twoją USP, czyli unikalną propozycję sprzedaży. To ona pokaże WARTOŚĆ, którą ofiarujesz klientom. Dzięki niej wyróżnisz się na tle konkurencji.

Zrealizujesz Twoje indywidualne potrzeby oraz cele.

Pomogę Ci zbadać Twoją konkurencję i grupy docelowe, a następnie zaproponuję strategię marketingową. Razem ze mną dotrzesz do osób, które są lub mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Stworzę dla Ciebie teksty na stronę internetową, do mediów społecznościowych oraz do newslettera. Napiszę artykuły eksperckie i sponsorowane. Zadbam o to, by było Cię można znaleźć w internecie.

Jest tylko jedno ALE…

Pamiętaj, że wdrożenie tych wszystkich elementów wymaga czasu, cierpliwości i optymalizacji. Dzięki systematycznym analizom nie błądzimy po omacku. Reagujemy od razu, by zrealizować wyznaczone cele. Nie podam Ci wszystkiego na złotej tacy. Nie obiecuję też braku pomyłek. Obiecuję za to rzetelne dążenie do celu w możliwie najkrótszym czasie.

Realizacja strategii marketingowej to współpraca

Wszystkie działania będę na bieżąco z Tobą konsultować. Stawiam na szczerą komunikację, zaufanie i rzetelność. Dosłownie!

Ciągle się rozwijam i współpracuję z różnymi ekspertami. Robię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc przedsiębiorcom spełnić ich marzenia. Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w drodze do Twojego sukcesu.

Zaufało mi już wielu przedsiębiorców. Przeczytaj ich opinie. Znajdziesz je na mojej stronie internetowej oraz na LinkedIn.

Zdecyduj już dziś, czy chcesz ze mną współpracować.

Napisz do mnie wiadomość i umów się na konsultację.

Z przyjemnością poznam Cię bliżej.