O mnie

Poznaj mnie bliżej, moje doświadczenie w pisaniu tekstów

 

Nasze SŁOWA, wspólne CELE

 

SŁOWO stanowi dla mnie ogromną wartość w życiu. Biorę za nie pełną odpowiedzialność. Fascynuje mnie jego wielowymiarowość i wieloznaczność. Dzięki niemu znajduję i wyrażam moją tożsamość. Mogę być sobą, realizować marzenia, rozwijać moje pasje i talenty. Jest jednym z filarów w budowaniu mojej marki.

SŁOWO, a może raczej SŁOWNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ i POKORA pozwoliły mi rozwinąć mój warsztat pisarski, później copywriterski. Moje pierwsze kroki jako copywriter stawiałam podczas studiów filologicznych. W tym czasie uczyłam się i współpracowałam z wieloma przedsiębiorcami, organizacjami i instytucjami, tworząc zróżnicowane tematycznie teksty, które publikowano na stronach internetowych oraz w materiałach marketingowych. Dzięki ciężkiej pracy, życzliwości ludzi i samozaparciu, poznawałam powoli różne oblicza biznesu.

Jednak prawdziwe tajniki copywritingu odkrył przede mną niezwykle utalentowany copywriter Jarosław Kaniewski – autor słynnego sloganu Pij mleko, będziesz wielki. Jego fachowe wskazówki, szczere porady i otwartość serca pchnęły mnie do wkroczenia na profesjonalną ścieżkę. Współpraca z nim nie tylko wpływa na mój warsztat, ale utwierdza mnie w przekonaniu, że mogę pomóc przedsiębiorcom w budowaniu ich marek,  w tym również Twojej.

Od 2015 roku jestem związana z e-commerce. Od tego czasu nieustannie zgłębiam tajniki wiedzy z zakresu branży tapicerskiej, sprzedaży, zarządzania, marketingu internetowego. Tworzę m.in. teksty poświęcone designowi, meblom, tapicerstwu w języku polskim i francuskim. Przez cztery lata obsługiwałam klienta francuskojęzycznego. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Podobnie jak Tobie, mi również zależy na wywoływaniu pozytywnych emocji wśród klientów, budowaniu wiarygodnych marek, tworzeniu społeczności, pozytywnym wizerunku. Razem możemy wyjść na przeciw ludzkim potrzebom i pomóc w rozwiązywaniu problemów.

Połączmy nasze siły, doświadczenie, wiedzę i cele. Dajmy sobie SŁOWO, że choć w niewielkim stopniu zmienimy otaczający nas świat, tworząc nową jakość marek.

Nie rzucajmy SŁÓW na wiatr i razem pokażmy ich nowy wymiar, ich moc. Jesteś już gotowy do działania?

Napisz do mnie i podziel się ze mną Twoją wizją SŁOWA i świata.

Odpowiem na każdą wiadomość w przeciągu 24h.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli potrzebujesz wartościowych tekstów

Za pomoca formularza kontaktowego możesz przesłać do mnie zapytanie o napisanie wartościowych tekstów. Postaram się jeszcze tego samego dnia odpowiedzieć na twoje zapytanie.