Konsultacje marketingowe

 

Konsultacje marketingowe dla firm i osób, które chcą zbudować markę osobistą.

Chcesz zbudować silną markę w internecie? Zależy Ci na tym, by Twoja komunikacja była spójna i profesjonalna? Marzysz o tym, by Twój wizerunek wzbudzał pozytywne emocje wśród odbiorców?

Przestań gonić swój ogon Wykorzystaj jak najszybciej drzemiący w Tobie potencjał! Zakasaj rękawy, zabierz się do ciężkiej pracy i stwórz silną markę, która stanie się Twoim powodem do dumy.

Pomogę Ci zrobić pierwszy krok. Razem wyznaczymy cele oraz przygotujemy strategię dla Twojej marki osobistej lub firmy. Przeprowadzę Cię przez pewien proces. Nauczę Cię, jak działać, abyś poczuł/poczuła się pewniej. W razie potrzeby wesprę Cię w tworzeniu atrakcyjnych treści.

Wyślij zapytanie na profesjonalne teksty

Skorzystaj z formularza obok, aby przesłać do mnie zapytanie ofertowe. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Konsultacje marketingowe

Konsultacje marketingu internetowego razem stwórzmy stronę internetową, która będzie dla Ciebie zarabiać

Strona internetowa to Twoja wirtualna wizytówka. Zainwestuj w nią i uniezależnij się od social mediów. Dzięki temu awarie na Facebooku, LinkedIn czy na innej platformie społecznościowej będą Cię mniej stresować. Przestaniesz do nich przywiązywać tak dużą uwagę. Twój biznes będzie zarabiać w sieci bez względu na to, czy media społecznościowe działają sprawnie, czy też nie.

Pozycjonowanie strony internetowej wymaga czasu i systematycznej pracy.

Twoja witryna powinna:

  • być atrakcyjna wizualnie,
  • szybko działać,
  • poprawnie wyświetlać się na urządzeniach mobilnych,
  • dostarczać wartość odbiorcom,
  • zawierać treści zoptymalizowane pod kątem SEO.

O czym jeszcze warto pamiętać? Koniecznie upewnij się, czy Twoja witryna jest prawidłowo zindeksowana w wyszukiwarce Google. Zadbaj też o to, by Twoje treści były oryginalne. Pod żadnym pozorem nie kopiuj tekstów z innych stron internetowych. Zweryfikuj też linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Jeśli to wszystko Cię przerasta, skorzystaj z pomocy specjalisty ds. SEO i doświadczonego copywritera/content writera.

Konsultacje marketingowe cena

Przeprowadzam pojedyncze konsultacje marketingowe. Możesz też wykupić pakiet sesji. Cena zależy od wybranej przez Ciebie opcji. Zastanawiasz się, czy konsultacje marketingowe są dla Ciebie? Umów się na bezpłatną 30-minutową rozmowę. Napisz do mnie już dziś!

Poznajmy się bliżej. Przekonaj się, czy jestem w stanie Ci pomóc. Zweryfikuj, czy warto zainwestować Twój czas w spotkania ze mną. Odpowiedz sobie na pytanie: Czy otrzymasz ode mnie wartość, której oczekujesz?